profile="http://gmpg.org/xfn/11"> SNS Kepenk - Başakşehir - İstanbul - Otomatik Kepenk Sistemleri ksistemleri.gen.tr/wp-content/themes/article-directory/pagebar.css?ver=4.2.4' type='text/css' media='all' /> k', 'ba%3Fak%3Fehir', '%3Fstanbul', 'hava', 'kt', 'le', 'bo', 'ii', 'bu', 'alan', 'modern', 'en', 'sn', 've', 'ev']; window._wp_rp_promoted_content = false; Lvs8vj5II" /> ibs/jquery/1.3.2/jquery.min.js" >

SNS Kepenk – Başakşehir – İstanbul

Telefon (0212) 871 00 22
Fax (0212) 871 00 39
Adres İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Mutsan Sanayi Sitesi M8 Blok No:23 - Başakşehir - İSTANBUL
Website http://www.snskepenk.com/

Hakkımızda

Mağaza ve işletmelerimiz günümüzde kötü niyet ve düşüncelerin tehdidi altındadır. Bu konuda en öncelikli çözüm ise güvenlik için alınacak tedbirlerdir. Günümüzde iş yerleri güvenliğinin vakit geçirmeden çözülmesi gereken bir sorun olduğu inkar edilemez.

Motorlu otomatik panjurlar ev ve iş yeriniz le uyum ve bütünlük sağlayan bu sistemler her ortamda güven, ısı tasarrufu ve azami sızdırmazlığı beraberinde getirirler. Palet olarak dışı alüminyum kaplı içi poliüretan dolgulu ve içi boş et kalınlığı yüksek alüminyum malzemeden üretilen iki çeşidi bulunmaktadır.

Konutlarda girişten başlayan çok özel detaylar kaliteye, şıklığa verdiğiniz önemin ve özel zevklerinizin ipuçlarını sunar. Bu ipuçlarının en önemlisi, kişisel yatırımlarınızdan biri olan otomobilinizi, dış hava koşullarından koruyan ve hırsızlığa karşı emniyete alan garajların modern kapılarıdır.

 

 

Reklam Ver
Reklam Ver


RESİM GALERİSİ