profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Oluşum Group Otomatik Kepenk Sistemleri ksistemleri.gen.tr/wp-content/themes/article-directory/pagebar.css?ver=4.2.4' type='text/css' media='all' /> 'yenimahalle', 'da', 'son', 'rant', 'group', 'geni', 'de', '10', 'en', 'tip', 'rn', 've', 'bu', 'il', 'kara', 'br']; window._wp_rp_promoted_content = false; heet" type="text/css" href="//www.otomatikkepenksistemleri.gen.tr/wp-content/cache/wpfc-minified/5c7d912549c6698e63c9 ab778e7069ad/1406504145index.css" media="all"/> ibs/jquery/1.3.2/jquery.min.js" >

Oluşum Group Otomatik Kepenk Sistemleri

Telefon 0312 395 11 60
Fax 0312 395 11 61
Adres İvedik Organize San. Öz Anadolu Koop.664 sok.No:55 Ostim - Yenimahalle - Ankara
Website www.olusumgrup.com.tr

Hakkımızda

Şirketimiz 10 yıldır otomatik garaj kapıları, alüminyum panjur sistemleri, otomatik çelik kepenkler, hızlı (branda) tip kapılar ve bahçe kapı otomasyon sistemlerinde satış, montaj ve montaj sonrası hizmetleri An kara başta olmak üzere iç piyasaya sunmaktadır.Müşteri memnuniyetiyle bera ber kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla piyasaya sunmak en önemli hedefimizdir. Sektörde hep ilkleri oluşturan firmamız yaklaşık bir buçuk yıl önce müşterilerine sunduğu otomatik çelik kepenk ile liderlik konumunu korumuş ve diğer firmaları da yönlendirmiştir. Son zamanlarda yoğunlaşan hırsızIık olayları bu ürünün ön plana çıkmasını sağlamıştır.Amacımız bu ürünü daha geniş kitlelere tanıtmak, müşteri memnuniyetini daha da ileri götürmektir.

Ülkemizdeki hırsızlık olayları bütün sektörleri olumsuz yönde etkilemektedir. Piyasadaki firmalar güvenlik önlemlerini almak için hızlanmıştır.Şu an ön planda olan ürünün çelik kepenk olmasının sebebi de budur. Oluşum Grup; sattığı ürünün sonuna kadar arkasında olduğunu piyasaya kanıtlamıştır. Sektörün bu yönde ivme kazanması çelik kepenge olan ilgiyi artırmıştır.

Ancak son zamanlarda kalitesiz üretim ve montaj hizmeti ile çelik kepenk tamamen rant görünüp birtakım sektörlere de maalesef ivme kazandırmıştır. Bizde bu yönde ar-ge çalışmalarını hızlandırıp sektöre öncülük etmenin haklı gururunu taşıyoruz. Oluşum Grup bu güne kadar altyapıya önem vererek bu yönde yapmış olduğu çalışmalarını 2006 yılı sonu itibarı ile tamamlamış olup, önümüzdeki yıllara daha sağlam bir alt yapı ile hizmet verecektir. Profesyonel olan elemanlarımıza periyotlar halinde gerekli eğilimler verilerek, motorize birliklerimiz sektörde en güçlü duruma gelmiştir. “Aklınız kapınızda kalmasın” sloganı ile yola çıkan firmamız kapı ve otomasyon konularında, çok iddialı olduğunu,her geçen gün artan müşteri potansiyeliyle ispatlamıştır. Aynı zamanda ürün tanıtımına önem vererek, ürünlerini yurt içi fuarlarında sergileyip, görsel basın aracılığıylamüşterileriyle buluşturuyor.

Firmamız ürünlerimiz bazında da müşterilerimizle fikir alış verişinde bulunup en iyi hizmeti sunmanın telaşını yaşamaktadır. 2007’nin ilk üç ayında hedef satışın çok üstünde satış gerçekleştiren firmamız, 2007 yılı sonuna kadar 2000 müşteriyi daha kazanmayı hedeflemiştir. Bu portföye ekleme ve alınan işlerin zamanında sağlam ve çalışır durumda en iyi şekilde teslimi önemlidir.

Oluşum Group Ltd. Şti. Güven BOZSU -A. Murat ERCİYAS

Reklam Ver
Reklam Ver