profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Dağ Metal Otomatik Kepenk Sistemleri ksistemleri.gen.tr/wp-content/themes/article-directory/pagebar.css?ver=4.2.4' type='text/css' media='all' /> penk', 'konya', 'sel%C3%A7uklu', 'alan', 'bu', 'da', 'ak', 'villa', 'rn', 've', '1998', 'yap', 'il', 'metal', 'en']; window._wp_rp_promoted_content = false; heet" type="text/css" href="//www.otomatikkepenksistemleri.gen.tr/wp-content/cache/wpfc-minified/5c7d912549c6698e63c9 ab778e7069ad/1406504145index.css" media="all"/> ibs/jquery/1.3.2/jquery.min.js" >

Dağ Metal Otomatik Kepenk Sistemleri

Telefon 0 332 233 12 82
Fax 0 332 233 12 82
Adres Marongozlar Sanayi Gölbaşı sokak No: 9 - Selçuklu - Konya
Website www.dagmetal.org

Hakkımızda

DAĞ METAL; 1998 yılından bu yana Alüminyum doğrama ve Alüminyum yapı sistemleri Sektöründe faaliyet göstermektedir. Estetiği ve konforu bir araya getirerek, dekoratif çözümler ile sizlerin hizmetine sunmaktayız. Alüminyum Korkuluk, cephe giydirme, panjur sistemleri, Fotoselli kapı ve polikarbon uygulamalarına “Dağ Metal” kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız, geçen zaman içinde, pek çok konut, villa, otel, iş yeri ile kurum ve kuruluşlara başarı ile hizmet vermiştir.

Yeniliğe daima açık olan; mekanlarınızın daha estetik bir yapıya kavuşması için çalışmakta olan firmamız zerafet ve estetiği mekanlarınızla buluşturmaya devam etmektedir.

MİSYONUMUZ;

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak, Alüminyum ürünleri sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan; müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ;

Alüminyum Korkuluk, cephe giydirme, panjur sistemleri, Fotoselli kapı ve polikarbon uygulama sektöründe servis, işçilik ve malzeme kalitesi olarak “Dağ Metal” isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak, Konusunda lider, saygın, çalışanı , tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen, iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı, kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve bu işler yaptırılmak istendiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

KALİTE POLİTİKAMIZ;
1- Kalitesi ile müşterilerimizi,
2- Verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı,
3- Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı,
4- Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun,
İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .

Firma Sahibi Ömer SATIR

Reklam Ver
Reklam Ver